O inwestycji


Lokalizacja

Miasteczko WIKANA położone jest na Sławinku, u zbiegu ulic Relaksowej, Kasztelańskiej i Bartniczej. Lokalizacja gwarantuje zatem kameralną, spokojną okolicę z łatwym dostępem do centrum Lublina.

W zaledwie kilku minut można dotrzeć  do Ogrodu Botanicznego czy też Muzeum Wsi Lubelskiej.  Łatwo dojechać również do jednej z głównych arterii komunikacyjnej Lublina: Alei Solidarności oraz drogi krajowej prowadzącej w kierunku Warszawy.

Prestiż i elegancja

Miasteczko WIKANA to jedno z niewielu osiedli w Lublinie tworzących spójny układ urbanistyczny o zróżnicowanej zabudowa. To, co je wyróżnia, to przede wszystkim nowoczesna architektura i prostota stylu, wzbogacona o designerskie dodatki.

Elegancja oraz prestiż inwestycji widoczny jest w starannym wykończeniu budynków. Jasne, stonowane kolory, detale ze szkła i drewna użyte w elewacji są stylowym dopełnieniem tworzącym przemyślaną całość.

Koncepcja zagospodarowania zieleni, uwzględniająca potrzeby przyszłych mieszkańców, pozwala na aktywny wypoczynek i relaks w zaciszu osiedla. Starannie zaprojektowany rozkład mieszkań, daje poczucie prywatności oraz komfort użytkowania. Dodatkowo, pozwala na zaadaptowanie mieszkania w indywidualny sposób. Nabywcy mają możliwość zgłoszenia swoich sugestii dotyczących rozkładu mieszkań w trakcie realizacji inwestycji. Dzięki temu, mieszkania nabierają niepowtarzalnego charakteru i są tworzone z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców.

×