Jest to budynek mieszkalny wielorodzinny, o czterech kondygnacjach naziemnych i kondygnacji podziemnej. W budynku znajdzie się 58 lokali mieszkalnych o metrażach od 35 m2 do 73 m2.  Do każdego z mieszkań przynależeć będzie komórka lokatorska usytuowana w kondygnacji podziemnej.
W sąsiedztwie komórek lokatorskich znajdzie się zaprojektowany na 39 miejsc postojowych wielostanowiskowy garaż, do którego prowadzić będzie zadaszony zjazd.
Budynek zaprojektowano na planie litery C, aReplica Watches powstały dzięki temu wewnętrzny dziedziniec zaadaptowany będzie z myślą o wypoczynku i rekreacji mieszkańców.
Wielkość budynku nie stoi w opozycji do kameralności usytuowanych w nim mieszkań dzięki podziałowi na 5 klatek schodowych. Każda z nich wyposażona zostały w nowoczesną windę prowadzącą do poziomu kondygnacji podziemnej. Garaż podziemny zaopatrzony został w bramę sterowaną pilotem.  
Z myślą o środowisku, jak również o „kieszeni” naszych klientów wprowadziliśmy instalację solarną jako wsparcie dla kotłowni gazowej obsługującej centralne ogrzewanie i ciepłą wodę.
×