Jest to budynek mieszkalny wielorodzinny z garażo – parkingiem na kondygnacji podziemnej i pięciu kondygnacjach naziemnych.  W budynku znajdzie się 63 lokale mieszkalne  o metrażach od 32 m2 do 75 m2. Charakterystycznym elementem mieszkań, które powstaną w tym budynku są przestronne balkony z ruchomymi panelami żaluzji zewnętrznych. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie również komórka lokatorska usytuowana w kondygnacji podziemnej. W sąsiedztwie komórek lokatorskich znajdzie się zaprojektowany na 44 miejsca postojowe wielostanowiskowy garaż. Wielkość budynku nie stoi w opozycji do kameralności usytuowanych w nim mieszkań dzięki podziałowi na 6 klatek schodowych. Każda z nich wyposażona zostanie w nowoczesną windę prowadzącą do poziomu kondygnacji podziemnej. Garaż podziemny zaopatrzony zostanie w bramę sterowaną pilotem.
 
 Na parterze budynku zaprojektowano 7  lokali usługowych, z wejściami od strony „zewnętrznej”. Dzięki temu utrzymano autonomiczny charakter strefy mieszkalnej, zaś strefie komercyjnej zapewniono bezpośredni dostęp do komunikacji.

Budynek powstanie na planie litery C, dzięki czemu pozyskana zostanie dodatkowa przestrzeń wypoczynkowo - rekreacyjna pomiędzy jego skrzydłami. Wewnętrzny dziedziniec przeznaczony został na plac zabaw dla najmłodszych.  Każdy z naszych placów zabaw zaprojektowany przez architekta krajobrazu z najwyższa dbałością o detale wyposażony zostanie w podłoże tartanowe i najnowocześniejsze urządzenia dla najmłodszych.
×