Jest to budynek mieszkalny wielorodzinny, o pięciu kondygnacjach naziemnych i kondygnacji podziemnej. Na kondygnacjach II – V  znajdzie się 69 lokali mieszkalnych o metrażach od 32 m2 do 75 m2. Charakterystycznym elementem mieszkań, które powstaną w tym budynku są przestronne balkony z ruchomymi panelami żaluzji zewnętrznych. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie również komórka lokatorska usytuowana w kondygnacji podziemnej. W sąsiedztwie komórek lokatorskich znajdzie się zaprojektowany na 55 miejsc postojowych wielostanowiskowy garaż, do którego prowadzić będzie zadaszony zjazd.

Wielkość budynku nie stoi w opozycji do kameralności usytuowanych w nim mieszkań dzięki podziałowi na 6 klatek schodowych. Każda z nich wyposażona zostanie w nowoczesną windę prowadzącą do poziomu kondygnacji podziemnej. Garaż podziemny zaopatrzony zostanie w bramę sterowaną pilotem. 

Na parterze budynku zaprojektowano lokale usługowe, z wejściami od strony „zewnętrznej”. Dzięki temu utrzymano autonomiczny charakter strefy mieszkalnej, zaś strefie komercyjnej zapewniono bezpośredni dostępdo komunikacji.

Budynek powstanie na planielitery C, dzięki czemu pozyskana zostanie dodatkowa przestrzeń wypoczynkowo - rekreacyjna pomiędzy jego skrzydłami. Wewnętrzny dziedziniec przeznaczony został na plac zabaw dla najmłodszych.  Każdy z naszych placów zabaw zaprojektowany przez architekta krajobrazu z najwyższa dbałością odetale wyposażony zostanie w podłoże tartanowe i najnowocześniejsze urządzenia dla najmłodszych.

×